Tiskové centrum

 • Mezi vítěze 9. ročníku celostátní ankety Bezpečná nemocnice se zařadila i jedna z krajských nemocnic. Druhé místo získala Nemocnice Třebíč za projekt Zvyšování bezpečnosti provozu operačních sálů, za vítěze zvolila hodnoticí komise Ústřední vojenskou nemocnici – Vojenskou fakultní nemocnici Praha a třetí místo v soutěži, která pro rok 2016 nesla téma Zvyšování kvality a bezpečí na základě poznatků z praxe, patří Nemocnici Blansko. Do letošního ročníku se přihlásilo 18 nemocnic s 20 projekty.

  Celá zpráva »

 • Dlouholetou spolupráci s tímto klientem se nám, na základě vyhrané veřejné zakázky, podařilo rozšířit podpisem rámcové smlouvy na dodávku aktivních síťových prvků. Následující čtyři roky bude ICZ jediným možným dodavatelem, instalačním a servisním partnerem ICT pro město Plzeň. Námi navržené řešení – aktivní prvky pro Wi-Fi síť, prvky pro síťovou bezpečnost a celkovou infrastrukturu – je postavené na technologii Cisco Systems.

  Celá zpráva »

 • Jako již na podzim tradičně, proběhl v Praze zákaznický seminář věnovaný úspěšné aplikaci pro elektronické vedení spisové služby ICZ e-spis®. Jeho cílem bylo seznámit posluchače jak s inovacemi v aplikaci samotné, tak s novinkami v oblasti legislativy, na které byl letošní rok velmi bohatý.

  Celá zpráva »

 • Benefice ArtForum ICZ

  11. duben, 2016

  V pondělí 11. dubna 2016 proběhla v prostorách Lobkowiczkého paláce na Pražském hradě v pořadí již osmnáctá benefiční aukce společnosti ICZ a.s. a virtuální galerie ArtForum.

  Celá zpráva »

 • Již více než 14 let rozvíjíme náš vlastní systém pro vedení spisové služby ICZ e-spis®, ke kterému postupem času přibyla i ICZ DESA® jako systém pro dlouhodobé a důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů.

  Celá zpráva »

 • V budově Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR byly prezentovány vítězné projekty 12. ročníku soutěže IT projekt roku. Staly se jimi aplikace eSestra v Ústřední vojenské nemocnici a FN Praha, PUPík (připomínkování územních plánů on-line) na Magistrátu města Jihlavy a Řešení pro uzavírání smluv prostřednictvím tabletů ve společnosti Bohemia Energy. Součástí akce bylo i představení projektů, které se dostaly do finále této soutěže. Zástupci pořadatelské České asociace manažerů informačních technologií CACIO zároveň informovali o blížícím se 13. ročníku soutěže. Zájemci o účast mohou podávat přihlášky tentokrát v prodlouženém termínu do 31. ledna 2016.

  Celá zpráva »

 • V prvním říjnovém týdnu se konaly další Partnerské dny Cisco, kde byla ICZ již tradičním hostem. V rámci celodenního semináře byl shrnut minulý rok v číslech a byly představeny priority na další rok.

  Celá zpráva »

 • ICZ partnerem IS2

  27. květen, 2015

  Společnost ICZ a.s. je již tradičně partnerem konference IS2 konané ve dnech 27. a 28. května.

  Celá zpráva »

 • Zlatá stuha

  26. květen, 2015

  Společnost ICZ a.s. se stala partnerem ceny Zlatá stuha 2015.

  Celá zpráva »

 • ArtForum 2015

  26. březen, 2015

  Jako každý rok i letos společnosti ICZ a.s. pořádá tradiční benefiční aukci ArtForum jejíž výtěžek půjde tentokrát na pomoc projekty pro onkologicky léčené děti.

  Celá zpráva »

 • Šest nemocnic zřízených Moravskoslezským krajem - Nemocnice s poliklinikou Havířov, Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, Nemocnice Třinec, Nemocnice ve Frýdku-Místku, Sdružené zdravotnické zařízení Krnov a Slezská nemocnice v Opavě – uzavřelo hospodaření loňského roku v černých číslech.

  Celá zpráva »

 • Dvanáctý ročník soutěže IT projekt roku, který pořádá Česká asociace manažerů informačních technologií CACIO, přinesl společnosti ICZ nejen vítězství, ale i další finálovou účast. Jedno ze tří prvních míst tak získal projekt e-sestra pro Ústřední vojenskou nemocnici - Vojenskou FN Praha, mezi osmi finalisty se však neztratila ani Aplikace PVD plus kódování MKN-10 pro FN Plzeň.

  Celá zpráva »

 • Český PEN klub

  12. únor, 2015

  Společnost ICZ a.s. se pro rok 2015 opět stala - jako již vícekrát ve své historii – partnerem Českého centra mezinárodního PEN klubu, tentokrát při příležitosti slavnostního vyhlášení a udělení ceny PEN klubu.

  Celá zpráva »

 • Naše společnost je partnerem prvního dne mezinárodní vědecké konference Security and Protection of Information, která se uskuteční 20.–21. května na brněnském výstavišti jako součást doprovodného programu výstavy IDET.

  Celá zpráva »

 • Optimistické výhledy

  23. červenec, 2014

  Rozhovor s generálním ředitelem ICZ a.s. panem Bohuslavem Cempírkem pro časopis CIO Business World

  Celá zpráva »

 • ICZ opět partnerem IS2

  23. duben, 2014

  Naše společnost je platinovým partnerem konference Information Security Summit – IS2, která se uskuteční 28. – 29. května 2014 na Novoměstské radnici v Praze.

  Celá zpráva »

 • Cena ViaBona 2013

  7. říjen, 2013

  Dne 3. října 2013 byly v pražském Kaiserštejnském paláci slavnostně vyhlášeny výsledky Ceny VIA BONA za filantropii.

  Celá zpráva »

 • Na 24. Mistrovství Evropy v jachtingu „MELGES 24“, které se konalo ve dnech 15. až 22. srpna v holandském Medembliku, získala jachta ICZ – mimochodem jediná česká loď v soutěži – stříbrnou medaili!

  Celá zpráva »

 • ICZ partnerem konference IS2

  24. květen, 2013

  Naše společnost je platinovým partnerem konference Information Security Summit – IS2, která se uskuteční 29. – 30. května v pražském Trojském zámku. Téma letošního 14. ročníku je „Kam směřujeme? Bezpečnost – soulad s businessem je důležitý“.

  Celá zpráva »

 • Centrální registr řidičů se po napojení na Informační systém základních registrů (ISZR) dne 19. 3. 2013 stal vůbec prvním systémem, který komunikuje nejen s Registrem obyvatel a Registrem územní identifikace adres a nemovitostí, ale i s Informačním systémem evidence obyvatel a Cizineckým informačním systémem. Tato skutečnost umožňuje jednodušší a rychlejší odbavení všech klientů, například i těch, kteří si musí do konce letošního roku povinně vyměnit starý řidičský průkaz za nový. V celé ČR je přitom takových lidí ještě zhruba tři čtvrtě milionu.

  Celá zpráva »

Celkem záznamů: 143
|< << 12345 >|

Rychlé vyhledávání