Kariéra

ICZ je stabilní společnost působící na trhu od roku 1997. V současné době zaměstnává 570 zaměstnanců. Mezi hlavní faktory jejího úspěchu  patří tým zkušených specialistů s rozsáhlým know-how. Mnozí z nich jsou ve svém oboru uznávanými špičkami.

V ICZ klademe důraz na soustavný profesní a osobní rozvoj spolupracovníků, mezilidské vztahy, kvalitu pracovního života, obousměrnou komunikaci, vysokou míru odpovědnosti a zapojení zaměstnanců ve všech firemních procesech.
Svým zaměstnancům nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci v prestižním oboru, tréninkové a vzdělávací aktivity, možnost odborného a osobního růstu a pružnou pracovní dobu. Samozřejmou součástí zaměstnanecké péče je i systém volitelných benefitů, ze kterých si každý může vytvořit vlastní „sadu“ výhod.

Z jakých kategorií benefitů mohou zaměstnanci vybírat:

 • Finance - perspektivní jistoty
  možnost příspěvků na daňově zvýhodněné penzijní připojištění nebo životní pojištění
 • Kultura - kdo se nebaví, nežije
  vstupenky do kin, na kulturní a společenské akce
 • Sport - nejen práce zocelí naše těla
  aerobic, fitness, jóga, plavání, solárium, sauna, masáže, squash, tenis, golf, střelba nebo horolezectví - široké spektrum vyžití, kde si každý najde to své
 • Vzdělávání - žádný učený z nebe nespadl
  výběr jazykových kurzů renomovaných jazykových škol
 • Zázemí - nejen nadstandardní pracovní pomůcky dokáží zpříjemnit práci
  nevěřte pověrám, že stravenky, pružná pracovní doba, zdarma občerstvení na pracovišti nebo společenské a sportovní akce jsou všude samozřejmostí
 • Zdraví - je zdravotní péče moudrý luxus?
  možnost očkování, preventivní péče nebo poukaz k nákupu léčivých přípravků a vitamínů

V posledních letech se skupina ICZ v mnoha aspektech své činnosti dynamicky rozvíjí.
ICZ nabízí možnost pracovat na rozsáhlých a prestižních zakázkách typu živnostenský rejstřík, systém ePacs, vývoj technologií pro kontaktní centra, hlasová komunikační řešení atd.

Budete mít možnost spolupracovat s nejprestižnějšími firmami v oboru jako Alcatel-Lucent, Genesys, Microsoft atd. Stanete se součástí týmu pracujícím s nejmodernějšími technologiemi z oblastí od telekomunikací, veřejné správy, po zdravotnictví a privátní sektor.

 

Vyvíjejte (se) společně s námi ;-)


Rychlé vyhledávání