Intralogistika a výroba

Pro zvyšování výkonnosti výrobních a logistických procesů je důležitá jak znalost jejich skutečného průběhu, tak schopnost tento průběh aktivně měnit a optimalizovat. Zajištění těchto požadavků je úlohou specializovaných informačních systémů společnosti ICZ – systému pro řízení skladů WMS OSIRIS a systém pro sběr výrobních dat a jejich zpracování ADC PROMIS. Kromě toho vám rádi pomůžeme s optimalizací stávajících či návrhem nově vznikajících skladových provozů.

 

 • Aplikace pro intralogistiku a výrobu

  Námi dodávané aplikace umožňují realizovat principy řízeného skladování a zajistit potřebnou informační podporu všech procesů uvnitř skladu i v jeho nejbližším okolí. Řízené skladování jsme schopni zavést všude tam, kde lze prokázat jeho přínos - bez ohledu na typ a rozsah skladového provozu, používanou technologii i úroveň její automatizace. Více »
 • Řešení infrastruktury

  Tato oblast vždy tvořila a nadále tvoří jádro služeb dodávek infrastruktury systémového integrátora ICZ a.s., na kterém staví různé pokročilé technologie vyšších vrstev. Společnost ICZ v této oblasti nabízí široké spektrum produktů a služeb, včetně návrhu sítí a datových center, konfigurace prvků, optimalizace provozu a servisní podpory na různých úrovních. Více »
 • Bezpečnost v intralogistice a výrobě

  Informační technologie, informační systémy a zpracovávané informace mohou být zabezpečené hůře nebo lépe. Přístup k podnikovým informacím lokálně i vzdáleně, důvěryhodným pevným nebo mobilním připojením má být umožněn jen definovaným uživatelům. Oddělení osobních a pracovních činností uživatele v podnikovém digitálním světě je obtížné. Rizika v podnikovém prostředí informačních technologií a informačních systémů nejsou a nebudou konstantní. Zabezpečení informací není triviální, aktualizace protiopatření je trvalý proces. Více »

Úspěšné zakázky

Řízení přístupu k informačním systémům v International Power Opatovice

Předmětem projektu bylo vybudování infrastruktury veřejných klíčů, vypracování bezpečnostních…

Více »

Další Případové studie »

Certifikáty

 • ISO 9001
 • ISO 13485
 • ISO 27001
 • ISO/IEC 20000-1

Rychlé vyhledávání